O nas

O NAS

Na początku było marzenie

Wszystko zaczęło się od marzenia o inspirującej przestrzeni, dzieleniu się pasją do eklektycznych stylizacji oraz o świadomym i bezkompromisowym podejściu do konsumpcji.

Elementy stylu życia

Trafiliście do sklepu, w którym każdy przedmiot ma swoją historię i został pieczołowicie wybrany, przechodząc przez rygorystyczny i całkowicie subiektywny proces selekcji.
Skråvki to cząstki składowe stylu życia, kładącego nacisk na miejsca i wartości. Tutaj chaos tworzy harmonię, a stare przeobraża się w nowe.

Skandynawska wizja

Butik wypełniają różnorodne produkty, hołdujące wizji skandynawskiego stylu życia, który stawia przyjemność czerpaną ze świadomych wyborów zakupowych nad obowiązkiem ich dokonywania. Tutaj bycie eko staje się naturalną konsekwencją – niezależnie od tego, czy gonisz za najnowszymi trendami, czy szukasz ponadczasowej klasyki. W tym miejscu ekskluzywność i wysoka jakość to podstawa.

Świadome wybory

Znajdziesz tu starannie wyselekcjonowaną kolekcję odzieży, mebli i dodatków, które opuściły swoje dotychczasowe domy w Skandynawii i przeniosły się na warszawską Pragę.